Przykładowe realizacje w kraju w różnych konfiguracjach.

Plaża Poniatówka w Warszawie
Przystanek tramwajowy zbudowany przy Plaży Poniatówka w Warszawie. Pomost znajduję się na najpiękniejszej plaży przy  Stadionie Narodowym nad Wisłą. Pomost o długości ponad 50m mocowany do martwych kotwic betonowych. Bez względu, czy stan wody na Wiśle będzie wynosił 50 cm czy 200 cm – Tramwaj Pliszka będzie bezpiecznie cumował przy pomoście pływającym Magic Float.

Mistrzostwa Świata w Kajak Polo na poznańskiej Malcie.

System zbudowany na dwóch rodzajach MF I, który został połączony z istniejącą infrastrukturą marki JetFloat International oraz nowy moduł MF II oraz MF IV wyprodukowane z LUPOLENU w czarnym kolorze. Całość inwestycji przeznaczona na zbudowanie pomostów pływających do zorganizowania Mistrzostw Świata w Kajak Polo ( boiska + pomost do cumowania jednostek sędziowskich oraz ciąg pieszy dla zawodników i widzów. Łączna ilość modułów dostarczona do realizacji 720 szt MF II i MF IV oraz inne akcesoria.

Gmina Kałuszyn – pomost pływający MF II

Pomost Magic Float wykonany w konstrukcji modułów MF II. Zaprojektowany i zbudowany w kształcie litery C. Wykorzystano moduły MF II w dwóch kolorach: pomarańczowym i niebieskim.

 

Gmina Jedlnia-Letnisko – pomost pływający MF II

Pomost Magic Float wykonany w konstrukcji modułów MF II. Zaprojektowany i zbudowany w kształcie litery T na zbiorniku retencyjnym. Zastosowano moduły w dwóch kolorach, tworząc strefę bezpieczeństwa dla dzieci na szer 50 cm po obwodzie pomostu. Na pomoście użyto balustrady SA-514 połączonej liną jutową. Dodatkowo wyposażony w oświetlenie solarne z czujnikami ruchu.

Zapora ekologiczna przy ujęciu wody dla Poznania – AQUANET

Zapora ekologiczna oparta na modułach MF II w czarnym kolorze. Pomost Magic-Float oparty na 3 systemach rurowych umożliwiając pracę zapory podczas dużych różnic poziomu wody na rzece. Dodatkowo zapora wyposażona została w ekologiczne płetwy zaprojektowane i wyprodukowane z materiału PE zatrzymując drobne nieczystości.

Garaż dla jednostek cumowanych na wodzie

Ekonomiczna wersja przy użyciu modułów MF II oraz odbojników PE Fender w czerwonym kolorze.

Przystań kajakowa w Dobrzycy w Gminie Szydłowo