o nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Magic Float, z którą  na rynku w Polsce jesteśmy obecni od 2011r. Firma Azetx zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Nasze wyroby znajdą państwo pod marką AZETX oraz MAGIC-FLOAT.

Jeżeli planujesz realizację pomostu pływającego na początku skontaktuj się z nami. Bez względu czy pomost powstanie w tym roku, czy też związany jest z projektem lub planem na następne lata, zawsze doradzimy i pomożemy w zaprojektowaniu takiego rozwiązania, które będzie spełniać oczekiwania każdego użytkownika.

Poniżej przedstawiamy bardzo uproszczony schemat jak powinien wyglądać proces zakupu pomostu:

KONSULTACJE TELEFONICZNE

Na tym etapie poznają państwo nasz system, a my w trakcie rozmowy zorientujemy się czego państwo oczekują od planowanej realizacji. Podpowiemy jakie elementy pomostu są przydatne, w jaki sposób będzie odbywać się wejście na pomost lub w jaki sposób będzie mocowanie pomostu.

LISTA WYMAGANYCH PYTAŃ I ODPOWIEDZI

Po rozmowie z naszym doradcą otrzymają państwo pełną listę pytań związanych z kalkulacją jaką przygotujemy. Na spokojnie będzie można przeanalizować własne potrzeby i zasugerować się naszymi pytaniami.

Nasze doświadczenie pomoże państwu w wyborze najdogodniejszego rozwiązania.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA I SZKIC POMOSTU

Po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi przygotujemy dla państwa jedną lub więcej alternatywnych rozwiązań do wyboru. Na tym etapie poznamy już państwa preferencje i potrzeby. Przed pełnym kosztorysem otrzymają państwo jeszcze szkic pomostu do akceptacji.

RYSUNEK POMOSTU I SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wykonamy rysunek pomostu na którym będzie widać wszystkie akcesoria montowane do systemu Magic-Float. Na tym etapie pokazana będzie wizualizacja kolorystyczna oraz rodzaj kotwiczenia pomostu zaproponowana przez naszych specjalistów.

W tabeli na rysunku zawarta będzie dokładna ilość poszczególnych modułów i akcesoria do Magic-Float.

OFERTA I TERMIN REALZACJI

Otrzymują państwo od nas pełną dokumentację wraz z rysunkiem, ofertą z opisem oraz wszystkie wymagane atesty oraz certyfikaty. W ofercie zawarty będzie szacowany termin realizacji dla danej inwestycji.

PODPISANIE UMOWY I REALIZACJA

Po zaakceptowaniu oferty i weryfikacji wszystkich elementów do montażu podpisujemy umowę na realizację. Najpóźniej w ciągu 60 dni państwa pomost będzie gotowy do użytkowania.